Zadnje tedne, vse od prvih novembrskih dni pa do novoletnega druženja, 7. 12. 2023, smo devetošolci živeli in dihali drug za drugega. Dokazali smo, da zmoremo in s skupnimi močmi ustvarili čudovita doživetja vsem, ki so nas v četrtek obiskali v kavarni, izkusili srečo na srečelovu ali v bukvarni našli knjigo, ki nam bo polepšala zimske večere. Marsikateri malček je nasmejanega obraza odskakljal z druženja s čudovito poslikanim obrazkom in iskricami v očeh.

Projekt Novoletno druženje nam je ogromno dal in nas še več naučil.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki so nam pomagali pri izvedbi novoletnega druženja. Hvala vsem staršem za donacije in podjetjem, ki so omogočila, da je naš dogodek zaživel v tolikšni meri. Hvala vsem, ki ste nam pomagali na kakršenkoli način.

Hvala tudi ge. ravnateljici, mag. Đulijani Juričić, in učiteljskemu zboru OŠ Trnovo, ki so nam ves čas stali ob strani.

Ponosni smo nase! Devetošolci in mentorji.

Nataša Muršec, Nataša Taleski Gržinič, Saša Božović