Zaposleni

 

Vodstvo

Ime in priimek E-pošta
Ravnateljica mag. Đulijana Juričič julijana.juricic@guest.arnes.si
Pomočnica ravnateljice Mateja Zalaznik mateja.zalaznik@os-trnovo.si
Poslovna sekretarka Daniela Kerec daniela.kerec@guest.arnes.si
Računovodstvo Marjana Gvardjančič marjana.gvardjancic@guest.arnes.si
Katja Krasnić katja.krasnic@guest.arnes.si

 

Drugi strokovni delavci

Ime in priimek E-pošta
Šolska svetovalna služba Natalija Plajnšek natalija.plajnsek@guest.arnes.si
Barbara Ogrin barbara.ogrin@guest.arnes.si
Dodatna in strokovna pomoč Veronika Grebenc veronika.grebenc@os-trnovo.si
Alenka Dolinar alenka.dolinar@os-trnovo.si
Knjižnica Simona Felicijan simona.felicijan@os-trnovo.si
Irena Vižintin irena.vizintin@os-trnovo.si

 

Učitelji

Ime in priimek Predmet E-pošta
Špela Andreuzzi matematika spela.andreuzzi@os-trnovo.si
Darinka Aravs razredni pouk darinka.aravs@os-trnovo.si
Danijela Babič razredni pouk danijela.babic@os-trnovo.si
Karmen Baloh razredni pouk karmen.baloh@os-trnovo.si
Saša Božović šport sasa.bozovic@os-trnovo.si
Saša Brolih naravoslovje, OPB sasa.brolih@os-trnovo.si
Filipe de Almeida angleščina filipe.de-almeida@os-trnovo.si
Jadranka Dimič Perković razredni pouk jadranka.dimic-perkovic@os-trnovo.si
Iza Dojer razredni pouk iza.dojer@os-trnovo.si
Nevenka Dolenc OPB nevenka.dolenc@os-trnovo.si
Ivan Dović tehnika in tehnologija ivan.dovic@ostrnovo.si
Tadeja Dović angleščina tadeja.dovic@ostrnovo.si
Robertina Dugar VID, matematika robertina.dugar@os-trnovo.si
Polonca Fugina slovenščina polonca.fugina@os-trnovo.si
Mojca Furlan OPB mojca.furlan@os-trnovo.si
Igor Gajser laborant igor.gajser@os-trnovo.si
Gabrijela Gajšek angleščina gabrijela.gajsek@ostrnovo.si
Bojana Glatz glasbena umetnost bojana.glatz@os-trnovo.si
Anita Godler razredni pouk anita.godler@os-trnovo.si
Mojca Gorjup razredni pouk mojca.gorjup@os-trnovo.si
Stanka Ilar vzgojiteljica stanka.ilar@os-trnovo.si
Tina Ilgo kitajščina, OPB tina.ilgo@os-trnovo.si
Petra Iskra OPB petra.iskra@ostrnovo.si
Romana Jereb razredni pouk romana.jereb@ostrnovo.si
Jernej Kalan šport jernej.kalan@os-trnovo.si
Tanja Kerec Lovenjak likovna umetnost tanja.kerec-lovenjak@os-trnovo.si
Danijela Klemenčič OPB, DDE danijela.klemencic@os-trnovo.si
Nataša Klun matematika, fizika natasa.klun@os-trnovo.si
Petra Kobe Tomič francoščina petra.kobe.tomic@ospoljane.si
Metka Koder zgodovina, OPB metka.koder@os-trnovo.si
Mojca Kodrič razredni pouk mojca.kodric@os-trnovo.si
Silva Kolman matematika silva.kolman@os-trnovo.si
Alenka Končan šport alenka.koncan@os-trnovo.si
Blanka Konhajzler zgodovina blanka.konhajzler@os-trnovo.si
Merita Korenica angleščina merita.korenica@os-trnovo.si
Tina Korent biologija, naravoslovje tina.korent@os-trnovo.si
Petra Kos nemščina petra.kos@os-trnovo.si
Teja Kovač razredni pouk teja.kovac@os-trnovo.si
Darja Kramar angleščina darja.kramar@ostrnovo.si
Irena Krošelj tehnika in tehnologija irena.kroselj@os-trnovo.si
Franc Ferdo Kukec geografija franc.kukec@os-trnovo.si
Irena Logar OPB, gospodinjstvo irena.logar@os-trnovo.si
Maja Marinč slovenščina maja.marinc@ostrnovo.si
Bogdan Osolin slovenščina bogdan.osolin@os-trnovo.si
Ina Papić razredni pouk ina.papic@ostrnovo.si
Karin Paškulin šport karin.paskulin@os-trnovo.si
Olivera Petrovič Magušar OPB olivera.pmagusar@os-trnovo.si
Blaž Podobnik glasbena umetnost blaz.podobnik@ostrnovo.si
Tanja Povše slovenščina tanja.povse@os-trnovo.si
Vida Rupert kemija, naravoslovje vida.rupert@os-trnovo.si
Branka Schwarz OPB branka.schwarz@os-trnovo.si
Branko Stepančič vzgojitelj branko.stepancic@os-trnovo.si
Sonja Stepančič razredni pouk sonja.stepancic@os-trnovo.si
Sara Šibal razredni pouk sara.sibal@os-trnovo.si
Lidija Štepec razredni pouk lidija.stepec@os-trnovo.si
Nataša Taleski Gržinič matematika natasa.taleski-grzinic@os-trnovo.si
Sonja Tratnik angleščina sonja.tratnik@os-trnovo.si
Tatjana Vintar razredni pouk tatjana.vintar@os-trnovo.si
Irena Vižintin slovenščina irena.vizintin@os-trnovo.si
Mojca Vrtin angleščina mojca.vrtin@ostrnovo.si
Mateja Založnik vzgojiteljica mateja.zaloznik@os-trnovo.si

 

Tehnično osebje

Kuhinja

Lorena Langerholc Povh, vodja prehrane, lorena.langerholc@guest.arnes.si
Ana Lukić
Indir Mešić
Franka Šunje
Nezira Ibrišević
Marjetka Lampret
Sonja Srbljan

Hišnik

Aleš Repar

Čistilke

Marina Gromilić
Nada Mijič
Nevenka Moharić
Slađana Tevanović
Janja Božičić
Damjana Kaplan
Snježana Milutinović