2017 podVeliko naših učencev obiskuje glasbene in športne dejavnosti izven naše šole in so pri tem izjemno uspešni ter občudovanja vredni ne le zaradi rezultatov, ampak tudi zaradi vloženega časa, truda in energije.

Na glasbenem področju so izjemne rezultate dosegli:

 • Mak Mihevc: 1. mesto na mednarodnem klavirskem tekmovanju  5 Concorso Pianistico Internazionale " Città di San Donà di Piave", Italija, solistični nastop s Chopinovim klavirskim koncertom v e-molu s simfoničnim orkestrom mesta Kaunas, Litva
 • Vid Koncilja: 1. mesto in 1. nagrada v violončelu na mednarodnem tekmovanju Stringfest 2017, Srbija
 • Ruben Mihelač: 1. nagrada, II. kategorija na 11. mednarodnem tekmovanju violončelistov, Poreč, Hrvaška

Na športnem področju so na svoje posamične rezultate lahko ponosni:

 • Anastasia Vidovič: 1. mesto v mnogoboju, žogi in obroču kategorija Mladinske,  Christmas kup 2016, Zagreb, Hrvaška
 • Lovro Kramberger: 1. mesto na 32. evropskem prvenstvu v tradicionalnem karateju, kategorija Ko-go kumite, Kranjska Gora
 • Svit Pestotnik Stres: 1. mesto na državnem prvenstvu v orientaciji, Ljubljana, zlato priznanje na državnem tekmovanju plesalcev sodobnega plesa, Opus1, 3. mesto v Slovenski orientacijski ligi
 • Nik Sejdiji: 3. mesto, mednarodni karate turnir Samobor Grand prix 2017, Samobor CRO, 1. mesto državno prvenstvo v parakarateju, Velenje, 1. mesto 50 m prsno, državno šolsko prvenstvo za učence in dijake s PP v plavanju/, Velenje, 2. mesto 50 m prsno in 3. mesto 50 m prosto, državno prvenstvo v plavanju za invalide, Radovljica
 • Denis Vah: 1. mesto na mednarodnem turnirju v standardnem šahu Hit Open B, Nova Gorica
 • Miha Perič Poljanec: veslanje v enojcu, 1. mesto na mednarodnih regatah v Portorožu, Izoli in Kopru, 2. mesto na mednarodni regati na Bledu
 • Karin Knez: 3. mesto na Državnem prvenstvu v sabljanju v kategoriji Deklice C (posamično), v disciplini Floret, Maribor
 • Pika Kogoj: 3. mesto v judu, kategorija starejše deklice do 57 kg, na državnem prvenstvu, Maribor, Pokalu Samobora, Hrvaška in Palijevem memorialu, Ljubljana
 • Lan Zupančič: srebrno priznanje na  XII. mednarodnem klavirskem tekmovanju Ars Nova, Trst, Italija
 • Miša Sax: 1. mesto v kategoriji G11 in 3. mesto v G13 na mladinskem državnem prvenstvu v squashu 2017, Ljubljana
 • Brina Janželj: 1. mesto v teku na 50 m čez ovire, letnik 2005, državno prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, Šempeter pri Gorici
 • Ariana Korent: 2. mesto v badmintonu na državnem prvenstvu, Ljubljana
 • Leonardo Korent: 2. mesto mešano in 3. mesto hrbtno na državnem prvenstvu v plavanju, Kranj
 • Elena Tajhmajster: v ženski športni gimnastiki: 1. mesto na mednarodni tekmi SVOD Open International 2016, Deventer, Nizozemska, 2. mesto na pokalih, mednarodna stopnja Deklice: Pokal ŠD Studenci, Maribor,  25. Pokal Šiške, Ljubljana, Pokal Zelene jame, Pokal Ruš, Maribor, 2. mesto, Državno prvenstvo v ženski in moški športni gimnastiki, Novo mesto
 • Luna Pestotnik Stres: v gimnastiki: 1. mesto na 46. Malejevem memorialu, 2. mesto na Pokalu Slovenije, Pokalu Zelene jame, Pokalu Ruš, Ruše, 3. mesto na Pokalu Studenci, Maribor, 3. mesto v Slovenski orientacijski ligi, zlato priznanje na državnem tekmovanju plesalcev sodobnega plesa, Opus1
 • Lučka Ravnikar: 3. mesto, gred, ženska športna gimnastika, Memorial tournament "Laza Krstić and Marica Dželatović", Novi Sad, Srbija, 2016
 • Ula Mila Ivković Vlaj: 3. mesto na 4. državnem prvenstvu v sinhronem plavanju v kategoriji solo-deklice, Ljubljana

V svojih ekipah so izjemne rezultate dosegli:

 • Tim Novak: 2. mesto na državnem prvenstvu in Rookie Cup, Villah, kategorija kadeti U-16
 • Laura Šenk: 3. mesto na državnem prvenstvu v nogometu deklice U13v okviru NZS, Beltinci
 • Matei Šarec Tobias: 2. mesto v slovenski A ligi odbojke - starejši dečki
 • Lučka Ravnikar: v mnogoboju, ženska športna gimnastika: 1. mesto na mednarodni tekmi SVOD Open International 2016, Deventer, Nizozemska, 2. mesto na pokalih, mednarodna stopnja Deklice: Pokal ŠD Studenci, Maribor,  25. Pokal Šiške, Ljubljana, Pokal Zelene jame, Pokal Slovenije, Pokal Ruš, Ruše, 2. mesto, Državno prvenstvo v ženski in moški športni gimnastiki, Novo mesto
 • Elena Tajhmajster: v ženski športni gimnastiki: 1. mesto na mednarodni tekmi SVOD Open International 2016, Deventer, Nizozemska, 1. mesto na pokalih, mednarodna stopnja Deklice: Pokal ŠD Studenci, Maribor,  25. Pokal Šiške, Ljubljana, Pokal Zelene jame, Pokal Ruš, Maribor, 2. mesto, Državno prvenstvo v ženski in moški športni gimnastiki, Novo mesto
 • Kasia Hegeduš Gornik: 2. mesto in srebrna medalja na državnem prvenstvu v skupinskih vajah v ritmični gimnastiki, Ljubljana, kategorija mlajše deklice
 • Svit Pestotnik Stres: 1. mesto v akrobatiki, kategorija starejši dečki, na državnem prvenstvu, Ljubljana
 • Luna Pestotnik Stres: v gimnastiki: 1. mesto na Pokalu Slovenije, Ljubljana, Pokalu Zelene jame, Ljubljana, Pokalu GIB Šiške, Pokalu Studenci, Maribor, državnem prvenstvu, Ljubljana, 46. Malejevem memorialu, Brežice
 • Ariana Korent: 1. mesto v dvojicah in 2. mesto v mešanih dvojicah v badmintonu na državnem prvenstvu, Ljubljana
 • Leonardo Korent: 2. mesto mešano in 3. mesto hrbtno na državnem prvenstvu v plavanju, Kranj
 • Miha Perič Poljanec: veslanje v dvojcu, 1. mesto na mednarodnih regatah v Portorožu in Kopru, 3. mesto na mednarodnih regatah v San Gorgiu di Nogaro, Izoli in Bledu
 • Jaša Živko: hip hop formacija s plesno šolo Kazina: 2. mesto na World Dance Trophy, Lignano, Italija, 1. mesto na Kings of Style, Zagreb, Hrvaška, 1. mesto na International Dance Open, Zagreb, Hrvaška
 • Taja Toroš: 1. mesto v jazz in stepu na svetovnem prvenstvu v plesu, Poreč, Hrvaška

Iskrene čestitke za izjemne rezultate in trdo delo!

Đulijana Juričič, za uredniški odbor

 

Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.