"Naloga starša je, da otroka nauči živeti v družbi. Otrok mora sprejeti pravila in postati samostojen. Cilj staršev je samostojnost in socializacija otroka," pravi psihoterapevt Zoran Milivojević v prispevku "Otrokom ljubezen in disciplino", objavljenem v Primorskih novicah 15. novembra 2015.

V branje priporoča Aljoša Pečan Gruden.

Đulijana Juričič, za uredniški odbor

Stran Starši staršem vsebuje prispevke na temo vzgoje in izobraževanja otrok, ki jih v branje priporočajo starši staršem. Kadar starši najdejo prispevek, ki bi ga radi podelili z drugimi starši, naj povezavo do prispevka pošljejo na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Đulijana Juričič, za uredniški odbor