Roditeljski sestanki

 

1. triada Torek
ob 17. uri
05.09.2017
14.11.2017
13.02.2018 
17. maj (PU ali RS)
4. in 5. razred

Sreda
ob 17. uri

06.09.2017
15.11.2017
14.02.2018
17. maj (PU ali RS)
6. do 9. razred

Četrtek
ob 17. uri

 

07.09.2017*
16.11.2017
15.02.2018
17. maj (PU ali RS)

 

 Začetek roditeljskega sestanka za starše 6. razreda bo v septembru izjemoma ob 16.30.

 

 

Pogovorne ure

1. - 5. RAZRED 6. - 9. RAZRED
19.10.2017 (od 16.00 do 18.00)

26.10.2017 (od 16.00 do 18.00)
7.12.2017 (od 16.00 do 18.00)

7.12.2017 (od 16.00 d0 18.00)
4.01.2018 (od 16.00 do 18.00)

4.01.2018 (od 16.00 do 18.00)
15.03.2018 (od 16.00 do 18.00)

22.03.2018 (od 17.00 do 19.00)
12.04.2018 (od 16.00 do 18.00)

19.04.2018 (od 16.00 do 18.00)

17.05.2018 (PU ali RS)
(od 16.00 do 18.00)

17.05.2018 (PU ali RS)
(od 16.00 do 18.00)

 


V dopoldanskem času bodo pogovorne ure vsak tretji teden v mesecu po urniku oz. po individualnem dogovoru z učiteljem.

Pogovorne ure staršev z ravnateljico bodo ob sredah od 14.30 do 15.30 po predhodnem dogovoru.

 

 

 Učitelj Termin 
Aravs Darinka

pet, predura 

Babič Danijela

tor, 1. šolska ura 

Baloh Karmen

pet, 3. šolska ura 

Božovič Saša

tor, 3. šolska ura

Brolih Saša

 tor, 1. šolska ura 

De Almeida Filipe

 sre, 4. šolska ura

Dimič Perkovič Jadranka

čet, 2. šolska ura 

Dojer Iza

Dugar Robertina

tor, 2. šolska ura

Fugina Polonca

tor, 4. šolska ura 

Furlan Mojca

pet, 3. šolska ura 

Glatz Bojana

tor, 5. šolska ura

Godler Anita

sre, 2. šolska ura 

Gorjup Mojca

čet, 3. šolska ura

Ilgo Tina

sre, 2. šolska ura

Jereb Romana

pet, predura 

Jerman Rebeka

 pon, 3. šolska ura

Kerec Lovenjak Tanja

 pon, 3. šolska ura 

Klemenčič Danijela

 sre, 1. šolska ura

Klun Nataša

sre, 4. šolska ura 

Krošelj Irena

tor, 3. šolska ura  

Kobe Tomič Petra

sre, 2. šolska ura

Koder Metka

pet, 2. šolska ura

Kodrič Mojca

pet, 1. šolska ura 

Kolman Silva

tor, 2. šolska ura 

Končan Alenka

 čet, 3. šolska ura

Konhajzler Blanka

 tor, 4. šolska ura 

Korenica Merita

 sre, 3. šolska ura 

Korent Tina

pet, 4. šolska ura 

Kos Petra

 čet, 4. šolska ura

Kovač Teja

pet, predura 

Kramar Darja

Kukec Franc Ferdo

 pon, 4. šolska ura

Logar Irena

pet, 3. šolska ura 

Osolin Bogdan

sre, 4. šolska ura 

Papič Ina

pon, 3. šolska ura 

Paškulin Karin

 pon, 3. šolska ura

Pegam Tajhmajster Janja

čet, predura 

Povše Tanja

sre, 2. šolska ura  

Rupert Vida

pet, 4. šolska ura 

Stepančič Sonja

čet, predura 

Štepec Lidija

pet, predura 

Tomaž Vlasta

sre, 2. šolska ura  

Tratnik Sonja

 čet, 2. šolska ura

Taleski Gržinič Nataša 

čet, 1. šolska ura 

Vintar Tatjana

pon, 4. šolska ura 

Vižintin Irena

 pon, 2. šolska ura

Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.