Roditeljski sestanki

 

1. triada Torek
ob 17. uri
11.09.2018
20.11.2018
12.02.2019 

4. in 5. razred

Sreda
ob 17. uri

12.09.2018
21.11.2018
13.02.2019
16.05.2019 (RS-4r LŠVN)
6. do 9. razred

Četrtek
ob 17. uri

 

06.09.2018 (RS-8r)
13.09.2018 (RS-6.,7.,9r)*
22.11.2018
14.02.2019

 

 *Začetek roditeljskega sestanka za starše 6. razreda bo izjemoma ob 16.30.

 

 

Govorilne ure

1. - 5. RAZRED 6. - 9. RAZRED
18.10.2018 (od 16.00 do 18.00)

18.10.2018 (od 17.00 do 19.00)
13.12.2018 (od 16.00 do 18.00)

13.12.2018 (od 17.00 do 19.00)
17.01.2019 (od 16.00 do 18.00)

17.01.2019 (od 17.00 do 19.00)
14.03.2019 (od 16.00 do 18.00)

14.03.2019 (od 17.00 do 19.00)
11.04.2019 (od 16.00 do 18.00)

11.04.2019 (od 17.00 do 19.00)

16.05.2019 (od 16.00 do 18.00)

16.05.2019 (od 17.00 do 19.00)

 


V dopoldanskem času bodo govorilne ure vsak tretji teden v mesecu po urniku oz. po individualnem dogovoru z učiteljem.

 

 

 Učitelj Termin 

Andreuzzi Špela

sre, 2. šolska ura
Aravs Darinka

 čet, 2. šolska ura

Babič Danijela

tor, 1. šolska ura 

Baloh Karmen

sre, 3. šolska ura 

Božovič Saša

čet, 3. šolska ura

Brolih Saša

  tor, 1. šolska ura

de Almeida Filipe

 pon, 2. šolska ura

Dimič Perkovič Jadranka

pon, predura 

Dojer Iza

pon, 1. šolska ura 

Dugar Robertina

sre, 5. šolska ura

Fugina Polonca

čet, 4. šolska ura 

Glatz Bojana

tor, 2. šolska ura

Godler Anita

čet, predura 

Gorjup Mojca

 pon, 5. šolska ura

Gosak Jasna

 čet, 2. šolska ura

Ilgo Tina

sre, 1. šolska ura 

Jereb Romana

pet, predura 

Kerec Lovenjak Tanja

 tor, 4. šolska ura 

Klemenčič Danijela

 pon, 4. šolska ura

Klun Nataša

tor, 2. šolska ura 

Kobe Tomič Petra

pon, 5. šolska ura 

Koder Metka

tor, 3. šolska ura

Kodrič Mojca

čet, 1. šolska ura 

Kolman Silva

čet, 4. šolska ura 

Končan Alenka

 čet, 3. šolska ura

Konhajzler Blanka

 tor, 4. šolska ura  

Korenica Merita

 pon, 3. šolska ura 

Korent Tina

čet, 3. šolska ura 

Kos Petra

tor, 5. šolska ura 

Kovač Teja

pet, predura 

Kramar Darja

Kukec Franc Ferdo

 pon, 3. šolska ura

Logar Irena

pon, 4. šolska ura 

Maja Marinč

tor, 3. šolska ura

Osolin Bogdan

tor, 4. šolska ura 

Paškulin Karin

 čet, 2. šolska ura

Petek Andrej

čet, 4. šolska ura

Povše Tanja

tor, 3. šolska ura  

Rupert Vida

 čet, 5. šolska ura 

Stepančič Sonja

čet, predura 

Šibal Sara

čet, 4. šolska ura
Tratnik Sonja

 čet, 4. šolska ura

Vintar Tatjana

 pet, predura

Vižintin Irena

pet, 2. šolska ura 

Vrtin Mojca

 tor, 2. šolska ura

Zbičajnik Tea  
Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.