Starši oz.skrbniki odsotnost učenca sporočijo vodji šolske prehrane Loreni Langerholc, en delovni dan prej, do 8.15 ure zjutraj. Prehrana se lahko odjavi osebno ga. Loreni Langerholc Povh, po telefonu (040-224-007, 01-420-13-63), po elektronski pošti na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali ga. Katji Krasnić po telefonu 01-420-1356 ter po elektronski pošti na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali s spletno aplikacijo eAsistent (brezplačna verzija), če so starši nanjo naročeni. Več informacij o eAsistentu.

Barbara Ogrin, ŠSS

Jedilnik od 18. do 22. marca 2019

Ponedeljek

18.3.

Malica Rogljič (1,3,7), mleko (7), melona
Kosilo Porova / kostna juha (1,3), pečenka, pire krompir (7), zeljna solata, voda
Pop. malica Ajdova bombeta z orehi (1,8), maslo
Veg. malica Rogljič (1,3,7), mleko (7), melona
Veg. kosilo Porova juha, bučkin polpet (3), pire krompir (7), zeljna solata, voda

Torek

19.3.

Malica Kruh (1), tunina v olivnem olju (4), paprika, čaj
Kosilo Brokolijeva juha, govedina po lovsko, riži – biži, pesna solata, voda
Pop. malica Sirova štručka (1,7), sok
Veg. malica Kruh (1), maslo, paprika, čaj
Veg. kosilo Brokolijeva juha, zelenjavna omaka, riži – biži, pesna solata, voda

Sreda

20.3.

Malica Prosena kaša na mleku (1,7), čokoladni posip (1,7,8), banana
Kosilo Bučkina juha, segedin golaž (1), krompir v kosih, frutabela, sok
Pop. malica Biga (1), pomaranča
Veg. malica Prosena kaša na mleku (1,7), čokoladni posip (1,7,8), banana
Veg. kosilo Bučkina juha, veg. segedin golaž (6), krompir v kosih, frutabela, sok

Četrtek

21.3.

Malica Kajzerica (1), topljeni sir (7), korenček, čaj
Kosilo Kokošja juha (1,3), paprikaš, svaljki navadni / rženi (1,3) , zelena solata, voda
Pop. malica Suho sadje (1), navadni kefir (7)
Veg. malica Kajzerica (1), topljeni sir (7), korenček, čaj
Veg. kosilo Kokošja juha (1,3), tofu v omaki (6), svaljki navadni / rženi (1,3),, zelena solata, voda

Petek

22.3.

Malica Kruh (1), mesno- zelenjavni namaz (3), čaj, jabolko
Kosilo Ričet (1), sladica, voda
Pop. malica Kruhov rogljič (1), mandarina
Veg. malica Kruh (1), zelenjavni namaz (3), čaj, jabolko
Veg. kosilo Veg. ričet (1), kruh (1), sladica, voda

Vodja šolske prehrane:                                                                                                   Ravnateljica šole:

Lorena Langerholc Povh                                                                                                 mag. Đulijana Juričić

Legenda prisotnih alergenov:

1-žita, ki vsebujejo gluten; 2- raki; 3- jajca; 4- ribe; 5- arašidi (kikiriki); 6- soja; 7- mleko, 8- lupinasto sadje (oreščki); 9- listna zelena; 10- gorčično seme; 11- sezamovo seme; 12- žveplov dioksid in sulfiti v konc. » 10 mg/kg; 13- volčji bob; 14- mehkužci

Na podlagi določil 6. člena Zakona o šolski prehrani – (ZšolPre-1; UL, RS, št.3/2013), je Svet Osnovne šole Trnovo na redni seji dne, 20.06.2013 sprejel pravila o šolski prehrani na OŠ Trnovo.

Preberite več.

Barbara Ogrin, šolska svetovalna služba

Z novim šolskim letom 2015/16 je potrebno prehranske posebnosti  otrok (dietna, vegetarijanska prehrana…) pravočasno (pred 1. 9. 2015) posredovati vodji šolske prehrane Loreni Langerholc. Za dietno prehrano je potrebno predložiti zdravniško potrdilo.

Barbara Ogrin, ŠSS