Starši oz.skrbniki odsotnost učenca sporočijo vodji šolske prehrane Loreni Langerholc, en delovni dan prej, do 8.15 ure zjutraj. Prehrana se lahko odjavi osebno ga. Loreni Langerholc Povh, po telefonu (040-224-007, 01-420-13-63), po elektronski pošti na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali ga. Katji Krasnić po telefonu 01-420-1356 ter po elektronski pošti na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali s spletno aplikacijo eAsistent (brezplačna verzija), če so starši nanjo naročeni. Več informacij o eAsistentu.

Barbara Ogrin, ŠSS

JEDILNIK ZA 24.6.2019

Ponedeljek

24.6.

Malica Bio pica (1), sok,
Kosilo Piščančja rižota (1), kumarična solata, voda
Pop. malica Bio sirova štručka (1,7), sadje
Veg. malica Bio pica (1), sok,
Veg. kosilo Veg. rižota (1), kumarična solata, voda

Legenda prisotnih alergenov:

1-žita, ki vsebujejo gluten; 2- raki; 3- jajca; 4- ribe; 5- arašidi (kikiriki); 6- soja; 7- mleko, 8- lupinasto sadje (oreščki); 9- listna zelena; 10- gorčično seme; 11- sezamovo seme; 12- žveplov dioksid in sulfiti v konc. » 10 mg/kg; 13- volčji bob; 14- mehkužci

Vodja šolske prehrane:                                                                                           Ravnateljica šole:

Lorena Langerholc Povh                                                                                       mag. Đulijana Juričić

Na podlagi določil 6. člena Zakona o šolski prehrani – (ZšolPre-1; UL, RS, št.3/2013), je Svet Osnovne šole Trnovo na redni seji dne, 20.06.2013 sprejel pravila o šolski prehrani na OŠ Trnovo.

Preberite več.

Barbara Ogrin, šolska svetovalna služba

Z novim šolskim letom 2015/16 je potrebno prehranske posebnosti  otrok (dietna, vegetarijanska prehrana…) pravočasno (pred 1. 9. 2015) posredovati vodji šolske prehrane Loreni Langerholc. Za dietno prehrano je potrebno predložiti zdravniško potrdilo.

Barbara Ogrin, ŠSS