Šolska knjižnica je prostor, kjer se v pisani besedi stekajo poti, misli, ideje in zgodbe iz celega sveta. V naši šolski knjižnici skrbimo, da se otroci v njej dobro počutijo in v njo radi zahajajo. Pomagamo jim pri izbiri knjig, svetujemo pri uporabo literature in skrbimo za toplo vzdušje. Ker je knjiga bogastvo, želimo, da bi naši učenci cenili knjigo in vse, kar ponuja.

Preberi več

Izposoja/vračanje knjig poteka od ponedeljka do petka: 7:30-8:15; med glavnima odmoroma 9:05-9:20 in 10:05-10:20 ter od 12:00-15:00. V knjižnici potekajo tudi bibliopedagoške ure, priprave na kul. večere ali dopoldneve predvidoma do 12:00, izvaja se tudi podaljšan čas pisanja, takrat je knjižnica za izposoja/vračanje knjig zaprta.

Simona Felicijan, Jerneja Černilogar, knjižničarki