dosezki

Naši učenci tekmujejo na različnih tekmovanjih in pri tem dosegajo odlične rezultate. V nadaljevanju so zbrani vsi dosežki od leta 2005.

 

Šolsko leto 2014/15

Fizika (mentor Đulijana Juričič)

 

Srebrno priznanje
Dora Pestotnik Stres (na državni ravni), 8b
Isabela Šarec Tobias (na državni ravni), 9a
Tina Drnovšek, 8b
Aleksandra Jug, 8c
Vanja Lorenčič, 8a
Soraja Sekavčnik, 8b
Denis Beganović, 8c
Ada Elizabeta Sok, 8c
Isabela Hren Čoh, 9a
Mitja Denac, 9a
Ana Kušar, 9a
Črtomir Perharič, 9b
Igor Nikolaj Sok, 9b
Tim Jerič, 9c


Matematika

Zlato priznanje
Igor Nikolaj Sok, 9b (mentor Silva Kolman)
Pia Povšič Vesel, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Petra Ana Jakin, 9a (mentor Igor Gajser)

Srebrno priznanje

Petra Ana Jakin, 9a (mentor Igor Gajser)
Neža Snoj, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Tim Jerič, 9c (mentor Tatjana Mulh)
Igor Nikolaj Sok, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Ana Kušar, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Tim Jerič, 9c (mentor Tatjana Mulh)
Anja Mlakar, 9c (mentor Tatjana Mulh)
Pia Potočnik, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Črtomir Perharič, 9b (mentor Silva Kolman)
Isabela Šarec Tobias, 9a (mentor Tajtana Mulh)
Lara Prijatelj, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Maja Bitenc, 9c (mentor Tatjana Mulh)
Pia Povšič Vesel, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Soraja Sekavčnik, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Tina Drnovšek, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Dora Pestotnik Stres, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Alja Banovec, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Vanja Lorenčič, 8a  (mentor Igor Gajser)
Ula Oblak, 7c (mentor Silva Kolman)
Višnja Vilhar, 7c (mentor Silva Kolman)
Lea Stražišar, 7c (mentor Silva Kolman)
Tina Podboj, 7c (mentor Silva Kolman) 
Jaka Hatlak, 7a (mentor Tatjana Mulh)
David Maj Tomažin, 7c (mentor Silva Kolman)
Ela Blatnik, 7b (mentor Silva Kolman)
Lorena Lina Perpar, 7c (mentor Silva Kolman)
Veronika Krempl Prebil, 7c (mentor Silva Kolman) 


Logika (mentor Silva Kolman)

Zlato priznanje

Srebrno priznanje


Diabetes (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje


Astronomija (mentor Igor Gajser)

Zlato priznanje

Srebrno priznanje
Aleksandra Jug, 8c (mentor Đulijana Juričič)
Igor Nikolaj Sok, 9b
Ana Petra Jakin, 9a

Geografija (mentor Franc Ferdo Kukec)

Zlato priznanje

Srebrno priznanje

Jakob Mišič Jančar, 9. c

Angleščina

Zlato priznanje

Srebrno priznanje
Aleksandra Jug


Slovenščina 

Srebrno priznanje

 

Raziskovalne naloge

 

 

 

Šolsko leto 2013/14

Fizika (mentor Đulijana Juričič)

Zlato priznanje
Luka Školč, 9b
Natan Dominko Kobilca, 9a (3. nagrada)
Martin Kavčič, 9b
Igor Nikolaj Sok, 8b 

Srebrno priznanje
Natan Dominko Kobilca, 9a, 3. mesto
Luka Školč, 9b, 4. mesto
Martin Kavčič, 9c
Marko Vinkl Bilobrk, 9c
Niko Didič, 9b
Andrej Fidel, 9c
Petra Ana Jakin, 8a
Jaša Lorenčič, 8a
Isabela Šarec Tobias, 8a
Igor Nikolaj Sok, 8b
Tim Jerič, 8c


Matematika

Zlato priznanje

Natan Dominko, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Petra Ana Jakin, 8a (mentor Igor Gajser), 1. mesto
Dora Pestotnik Stres (menotr Tatjana Mulh)

Srebrno priznanje

Luka Školč, 9b (mentor Tatjana Mulh)
Martin Kavčič, 9c (mentor Silva Kolman)
Manca Čuček, 9c (mentor Silva Kolman)
Natan Dominko Kobilca (mentor Tatjana Mulh)
Rosana Arifin, 9c (mentor Igor Gajser)
David Škerlj, 9a (mentor Tatjana Mulh) 
Alina Sorčan, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Ela Lekše, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Petra Ana Jakin, 8a (mentor Igor Gajser)
Igor Nikolaj Sok, 8b (mentor Silva Kolman)
Ana Kušar, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Katarina Ham, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Tim Jerič, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Vid Karčnik, 8c, (mentor Tatjana Mulh)
Mitja Denac, 8a (mentor Igor Gajser)
Isabela Šarec Tobias, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Pia Potočnik, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Anja Mlakar, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Pia Potočnik, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Kalvin Jelen, 8b (mentor Silva Kolman)
Črtomir Perharič, 8b (mentor Silva Kolman)
Tinkara Klipšteter, 8b (mentor Silva Kolman)
Ela Krstič, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Pia Povšič Vesel, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Soraja Sekavčnik, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Tina Drnovšek, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Dora Pestotnik Stres, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Alja Banovec, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Vanja Lorenčič, 7a  (mentor Igor Gajser)
Ada Elizabeta Sok, 7c (mentor Silva Kolman)
Denis Beganović, 7c (mentor Silva Kolman)
Ana Karolina Starič Drussany, 7b (mentor Tatjana Mulh)

Logika (mentor Silva Kolman)

Zlato priznanje
Petra Ana Jakin, 8a

Srebrno priznanje
Pia Povšič Vesel, 7b
Ada Elizabeta Sok, 7c
Petra Ana Jakin, 8a
Igor Nikolaj Sok, 8b
Tim Jerič, 8c
Luka Školč, 9b
Ela Lekše, 9c


Diabetes (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje
Maja Bitenc, 8c

Srebrno priznanje
Ana Kušar, 8a


Astronomija (mentor Igor Gajser)

Zlato priznanje
Petra Ana Jakin, 8a

Srebrno priznanje
Petra Ana Jakin, 8a
Igor Nikolaj Sok, 8b

Geografija (mentor Franc Ferdo Kukec)

Zlato priznanje
Luka Školč, 9. b

Srebrno priznanje
Luka Školč, 8b

Angleščina

Zlato priznanje
Jaka Križaj, 8c

Srebrno priznanje
Luka Školč, 9b
Ajda Kecelj, 9c
Filip Bjelanović, 9c
Ivana Hren, 9b
Domen Kalan, 9a
Jure Kurinčič, 9b
Nina Pavlin, 9b
Anja Mlakar, 8c
Tim Jerič, 8c


Slovenščina

 

Srebrno priznanje

 

Raziskovalne naloge

 

 

Kemija (mentorica Vida Rupert)

Srebrno priznanje
Igor Nikolaj Sok, 8b

 

Šolsko leto 2012/13

 

Fizika (mentor Đulijana Juričič)

Zlato priznanje
Luka Školč, 8b, 3. nagrada
Natan Dominko Kobilca, 8a
Aljaž Gradišar, 8b
Jaka Vrevc Žlajpah, 9a

Srebrno priznanje
Natan Dominko Kobilca, 8a, 3. mesto
Luka Školč, 8b, 4. mesto
Aljaž Gradišar, 8.b
Rosana Arifin, 8c
Martin Kavčič, 8c
David Škerlj,8a
Andrej Fidel, 8c
Jurij Kurinčič, 8b
Benjamin Kušar, 9c (uvrščen na državno tekmovanje)
Jaka Vrevc Žlajpah, 9a
Žiga Vrevc Žlajpah, 9a
Dominik Gregorčič, 9a
Matej Horvat, 9a
Katja Duh, 9a
Lea Ružič, 9a


Matematika

Zlato priznanje
Luka Školč, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Martin Kavčič, 8c (mentor Silva Kolman)
Petra Ana Jakin, 7a (mentor Tatjana Mulh)

Srebrno priznanje

Jaka Vrevc Žlajpah, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Matej Horvat, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Nejc Pušnik, 9c (mentor Nataša Klun)
Benjamin Kušar (mentor Nataša Klun)
Filip Nose, 9c (mentor Nataša Klun)
Mitja Mlakar, 9b (mentor Tatjana Mulh)
Lina Čadež, 9b (mentor Tatjana Mulh)
Luka Školč, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Martin Kavčič, 8c (mentor Silva Kolman)
Manca Čuček, 8c (mentor Silva Kolman)
Mercedes Polajnar, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Aljaž Gradišar, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Niko Didić, 8b (mentor Tatjana Mulh)
Natan Dominko Kobilca (mentor Tatjana Mulh)
Benjamin Kovač Keber, 8b, (mentor Tatjana Mulh)
Ela Lekše, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Juš Osojnik, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Ilija Mukaetov, 8c (mentor SIlva Kolman)
David Škerlj, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Petra Ana Jakin, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Julija Ornik, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Anastasija Mićunović, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Igor Nikolaj Sok, 7b (mentor Tatjana Mulh)
Ana Kušar, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Katarina Ham, 7c (mentor Tatjana Mulh)
Tim Jerič, 7c (mentor Tatjana Mulh)
Ela Krstič, 7c (mentor Tatjana Mulh)
Pia Potočnik, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Anja Mlakar, 7c (mentor Tatjana Mulh)
Pia Potočnik, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Maks Koncilja, 7b (mentor Tatjana Mulh)

Logika (mentor Silva Kolman)

Zlato priznanje
Petra Ana Jakin, 7a, 2. mesto
Tim Jerič, 7c

Srebrno priznanje
Katja Duh, 9a
Jaka Vrevc Žlajpah, 9a


Diabetes (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje
Benjamin Kušar, 9c

 


Astronomija (mentor Igor Gajser)

Zlato priznanje
Petra Ana Jakin, 7a
Igor Nikolaj Sok, 7b

Srebrno priznanje
Petra Ana Jakin, 7a
Igor Nikolaj Sok, 7b

Geografija (mentor Franc Ferdo Kukec)

Zlato priznanje
Žiga Vrevc Žlajpah, 9a
Benjamin Kušar, 9c

Srebrno priznanje
Žiga Vrevc Žlajpah, 9a
Benjamin Kušar, 9c
Jaka Vrevc Žlajpah, 9a 

Angleščina

Zlato priznanje
Žiga Vrevc Žlajpah, 9a (mentor Sonja Tratnik Stegovec)
Jurij Kurinčič, 8b

Srebrno priznanje
Jaka Vrevc Žlajpah, 9a
Žiga Vrevc Žlajpah, 9a
Sara Stiković, 9a
Lina čadež, 9b
Natan Dominko Kobilca, 8a
Zarja Zver, 8a
Nina Pavlin, 8b
Luka Školč, 8b
Andrej FIdel, 8c
Ana Košak, 8c 


Slovenščina 

Srebrno priznanje

Ivana Hren, 8b
Jaka Vrevc Žlajpah, 9a
Vesna Prosenc, 9c

Raziskovalne naloge

Tim Jerič, Martin Čučkin, Igor NIkolaj Sok, nagrada srebrno priznanje (mentorica Mojca Furlan)
Maja Bitenc, nagrada, bronasto priznanje (mentorica Tina Korent)
Ana Logar, bronasto priznanje (mentorica Mojca Furlan)
Ema Koželj, bronasto priznanje (mentorica Mojca Furlan)

 

 

Šolsko leto 2011/12

Šolsko leto 2010/11

Šolsko leto 2009/10

Fizika (mentor Đulijana Juričič)

Zlato priznanje
Jošt Vadnjal, 8c
Ana Flack, 9a
Valentina Jesenšek, 3. nagrada

Srebrno priznanje
Ana Flack, 9a, 2. mesto
Teja Trnotelj, 9b
Neva Lučka Zver, 9c
Valentina Jesenšek, 9c
Žiga Predin, 9c
Ada Šadl Praprotnik, 9c
Tilen Kodrin, 9c
Jan Pogačar, 8a
Žan Žerdin Furlan, 8b
Jošt Vadnjal, 8c
Matija Goljar, 8c


Matematika

Zlato priznanje
Ana Flack, 9a (mentor Silva Kolman, Igor Gajser)
Maruša Lekše, 8b (mentor Igor Gajser)
Eva Seme, 7b (mentor Silva Kolman)

Srebrno priznanje
Ana Flack, 9a, 2. mesto(mentor Sliva Kolman, Igor Gajser)
Teja Trontelj, 9b (mentor Silva Kolman)
Ana Benkovič, 9b (mentor Silva Kolman)
Žiga Predin, 9c (mentor Silva Kolman)
Ada Šadl Praprotnik, 9c (mentor Silva Kolman)
Maruša Lekše, 8b (mentor Igor Gajser)
Aljaž Kavčilč, 8b (mentor Igor Gajser)
Matija Goljar, 8c (mentor Silva Kolman)
Jošt Vadnjal, 8c (mentor Silva Kolman)
Urška Kocutar, 7a (mentor Tjaša Vesel)
Eva Drnovšek, 7a (mentor Tjaša Vesel)
Eva Seme, 7b (mentor Silva Kolman)
Živa Coklin, 7c (mentor Silva Kolman)

Logika (mentor Silva Kolman)

Srebrno priznanje
Žiga Predin, 9c
Maruša Lekše, 8b


Diabetes (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje

Maša Poljšak Kus, 9a

Srebrno priznanje
Teja Trontelj, 9b


Astronomija (mentor Igor Gajser)

Srebrno priznanje

Jan Pogačar, 8a
Jakob Robnik, 7c
Kemija (mentor Vida Rupert)

Zlato priznanje

Ana Flack, 9a
Angleščina

Zlato priznanje
Žan Žerdin Furlan, 1. mesto na državnem tekmovanju (mentor Sonja Tratnik Stegovec)

Srebrno priznanje
Alexandra Rozman, 9b (mentor Vlasta Tomaž)
Jan Pogačar, 8a (mentor Vlasta Tomaž)
Rok Petrovčič Vižintin, 8a (mentor Vlasta Tomaž)


Slovenščina (mentor Maja Mišmaš)

Zlato priznanje
Neva Lučka Zver, 9c

Srebrno priznanje
Kristina Žnidaršič, 9c
Neva Lučka Zver, 9c
Hana Stela Horvatin, 8a
Jera Krečič, 8a
Žan Žerdin Furlan, 8b

 

Raziskovalne naloge

 

 

 

Šolsko leto 2008/09

Fizika (mentor Đulijana Juričič)

Zlato priznanje
Jan Rozman, 9b, 3. nagrada
Teo Kukuljan, 9c
Ana Flack, 9a, 2. nagrada

Srebrno priznanje
Jan Rozman, 9b, 1. mesto
Teo Kukuljan, 9c, 1. mesto
Ajda Kus, 9a
Kristina Petrovič, 9a
Katja Golli, 9b
Maja Bensa, 9c
Ana Flack, 8a, 1. mesto
Teja Trontelj, 8b
Neva Lučka Zver, 8c
Žiga Predin, 8c
Eva Škerlj Prosec, 8c

Matematika

Zlato priznanje
Teo Kukuljan, 8c (mentor Nataša Klun)
Jan Rozman, 9b (mentor Silva Kolman)
Maruša Lekše, 7b  (mentor Igor Gajser)
Aljaž Kavčič, 7b, 2. nagrada (mentor Igor Gajser)

Srebrno priznanje
Katja Golli, 9b (mentor Silva Kolman)
Jan Rozman, 9b (mentor Silva Kolman)
Teo Kukuljan, 9c (mentor Nataša Klun)
Martin Petek, 9c (mentor Nataša Klun)
Jure Novak,9b (mentor Silva Kolman)
Kristina Petrovič (mentor Nataša Klun)
Ana Flack, 8a (mentor Silva Kolman)
Žan Žerdin Furlan 7b (mentor Igor Gajser)
Jošt Vadnja, 8c (mentor Tjaša Vesel)
Maruša Lekše, 7b (mentor Igor Gajser)
Aljaž Kavčič, 7b (mentor Igor Gajser)

Logika (mentor Silva Kolman)

Zlato priznanje

Žan Žerdin Furlan, 7b


Srebrno priznanje
Katja Golli, 9b
Jan Rozman, 9b
Teja Trontelj, 8b
Žoel Kastelic, 8c
Vid Pugelj, 7c

Diabetes (mentor Tina Korent)

Srebrno priznanje
Ada Šadl Praprotnik, 8c
Ana Flack, 8a
Teja Trontelj, 8b

Biologija (mentor Tina Korent)

Srebrno priznanje

Ajda Kus, 9a


Kemija (mentor Vida Rupert)

Srebrno priznanje

Ana Flack, 8a

Geografija (mentor Franc Ferdo Kukec)

Srebrno priznanje
Monika Jurič, 9b

 
Raziskovalne naloge

Ajda Kus, Anja Antič, 9a, zlato priznanje, 1. mesto na državnem t., 1. nagrada na območnem tekmovanju (mentor Đulijana Juričič)

 

 

 

 

 

Šolsko leto 2007/08

Fizika

Zlato priznanje
Lučka Šetinc, 9c (mentor Đulijana Juričić)
Jan Rozman, 8b (mentor Đulijana Juričić)
Teo Kukuljan, 8c (mentor Đulijana Juričić)

Srebrno priznanje
Matic Strmole, 9a (mentor Đulijana Juričić)
Gašper Horvat, 9b (mentor Đulijana Juričić)
Dev Kordeš, 9c (mentor Đulijana Juričić)
Maša Budič, 9c (mentor Đulijana Juričić)
Lučka Šetinc, 9c (mentor Đulijana Juričić)
Ajda Kus, 8a (mentor Nataša Klun)
Jan Rozman, 8b (mentor Đulijana Juričić)
Jure Novak, 8b (mentor Đulijana Juričić)
Monika Jurič, 8b (mentor Đulijana Juričić)
Teo Kukuljan, 8c (mentor Đulijana Juričić)

Matematika

Zlato priznanje
Teo Kukuljan, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Ana Flack, 7a (mentor Nataša Klun, Igor Gajser)

Srebrno priznanje
Metka Lozej, 9b (mentor Tatjana Mulh)
Stefan Stojkovič, 9c (mentor Silva Kolman)
Ajda Kus, 8a (mentor Tatjana Mulh)
Katja Golli, 8b (mentor Silva Kolman)
Jan Rozman, 8b (mentor Silva Kolman)
Teo Kukuljan, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Timotej Jelen, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Martin Petek, 8c (mentor Tatjana Mulh)
Ana Flack, 7a (mentor Nataša Klun, Igor Gajser)
Žiga Predin, 7c (mentor Silva Kolman)

Zgodovina (mentor Blanka Konhajzler)

Zlato priznanje

Maša Budič, 9c

Srebrno priznanje

Gašper Bombač, 9a

Diabetes (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje

Brina Žitnik, 8b

Srebrno priznanje

Gašper Horvat, 9b
Biologija (mentor Tina Korent)

Srebrno priznanje

Gašper Bombač, 9a
Gašper Horvat, 9b
Kemija (mentor Vida Rupert)

Srebrno priznanje

Ajda Kus, 8a
Gašper Horvat, 9b
Angleščina

Zlato priznanje
Tjaš Debeljak, 9c, 1. mesto na državnem tekmovanju (mentor Sonja Tratnik Stegovec)

Srebrno priznanje
Taja Strle, 9b (mentor Sonja Tratnik Stegovec)
Jaka Bombač, 9c (mentor Sonja Tratnik Stegovec)
Stefan Stojkovič (mentor Sonja Tratnik Stegovec)

Slovenščina

Zlato priznanje
Lučka Šetinc, 9c (mentor Polonca Fugina)



Vesela šola (mentor Irena Krošelj)

Zlato priznanje
Brina Žitnik, 8b
Ajda Kus, 8a
Eva Tomac, 8a
Ana Flack, 7a

Srebrno priznanje
Brina Žitnik, 8b
Ana Flack, 7a


Geografija (mentor Franc Ferdo Kukec)

Zlato priznanje 

 

Srebrno priznanje

 

Raziskovalne naloge  

 

Šolsko leto 2006/07

Logika (mentor Silva Kolman)

Zlato priznanje

Katerina Kukuljan, 9c

Srebrno priznanje
Žiga Novak, 9b

Diabetes (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje

Manca Bizjak, 9a
Biologija (mentor Tina Korent)

Zlato priznanje

Manca Bizjak, 9a
Kemija (mentor Vida Rupert)

Zlato priznanje

Jernej Simončič, 9b

Srebrno priznanje
Manca Bizjak, 9a
Gašper Horvat, 8b

Angleščina

Zlato priznanje
Flora Lisica, 9c (mentor Sonja Tratnik Stegovec)

Srebrno priznanje
Neža Prelog, 9c (mentor Sonja Tratnik Stegovec)
Juca Bonaca, 9c (mentor Sonja Tratnik Stegovec)
Manca Bizjak, 9a (mentor Vlasta Tomaž)
Kristina Lazarevič Padar (mentor Vlasta Tomaž)

Slovenščina

Zlato priznanje
Manca Bizjak, 9a (mentor Bogdan Osolin)


Srebrno priznanje
Nika Čermak, 9b (mentor Tanja Povše)
Neža Prelog, 9c (mentor Polonca Fugina)


Fizika

Zlato priznanje
Katerina Kukuljan, 9c, 2. mesto na državnem tekmovanju (mentor Đulijana Juričić)
Jernej Simončič, 9b (mentor Đulijana Juričić)


Srebrno priznanje
Katerina Kukuljan, 9c, 1. mesto na področnem tekmovanju (mentor Đulijana Juričić)
Jernej Simončič, 9b (mentor Đulijana Juričić)
Peter Zupančič, 9a (mentor Đulijana Juričić)
Manca Bizjak, 9a (mentor Đulijana Juričić)
Neža Prelog, 9c (mentor Đulijana Juričić)
Žiga Novak, 9b (mentor Đulijana Juričić)
Maruša Avbelj, 9a (mentor Đulijana Juričić)
Tilen Pugelj, 8b (mentor Nataša Klun)
Gašper Horvat, 8b (mentor Nataša Klun)
Peter Plahutnik, 8a (mentor Nataša Klun)
Matic Strmole, 8b (mentor Nataša Klun)

 

Matematika

Zlato priznanje
Rok Grča, 9a (mentor Tatjana Mulh)

Srebrno priznanje
Katerina Kukuljan, 9c, 1. mesto na področnem tekmovanju (mentor Nataša Klun)
Rok Grča, 9a (mentor Tatjana Mulh)
Teo Kukuljan, 7c (mentor Tatjana Mulh)
Katja Golli, 7b (mentor Silva Kolman)
Jan Rozman, 7b (mentor Silva Kolman)
Ajda Kus, 7a (mentor Tatjana Mulh)
Vesela šola (mentor Irena Krošelj)

Zlato priznanje
Živa Coklin
Gašper Horvat, 8b


Geografija (mentor Franc Ferdo Kukec)

Zlato in srebrno priznanje
Brina Žitnik, 7b, 1. mesto na državnem tekmovanju
Gašper Horvat, 7b, 1. mesto na področnem tekmovanju
Miha Curk, 9b

Raziskovalne naloge

Teo Kukuljan, srebrno priznanje, 3. mesto na državnem tekmovanju (mentor Đulijana Juričić)
Jasna Šelih, Neža Prelog, Nejka Perme, 9c (mentor Tina Korent)
Nika Curk, Jera Krečič, Hana Stela Hrovatin, Nina Banovec, 4a/8 (mentor Mojca Furlan)
Teja Trontelj, Manca Šavs, 5b (mentor: Mojca Furlan)

 

 

Šolsko leto 2005/06

Logika (vodja priprav Silva Kolman)

Zlato priznanje

Katerina Kukuljan, 8c
Zgodovina (vodja priprav Blanka Konhajzler)

Zlato priznanje

Tana Debeljak, 9b
Biologija

Zlato priznanje

Tana Debeljak, 9b
Kemija (vodja priprav Vida Rupert)

Zlato priznanje

Rok Nežič, 9c
Jernej Simončič, 8b
Angleščina

Zlato priznanje
Natan Vitžnik, 9c


Srebrno priznanje
Lara Vurnik Navinšek, 9c
Filip Kržišnik, 9c
Karin Viktorija Dolinšek, 9c
Rok Nežič, 9c
Tjaša Žužek, 9b

Slovenščina

Zlato priznanje
Anže Leskovar, 9c


Srebrno priznanje
Lara Vurnik Navinšek, 9c
Eva Pipan, 9a


Fizika (vodja priprav Đulijana Juričič)

Zlato priznanje
Eva Pipan, 9a
Andrej Goljar, 9b
Rok Nežič, 9c
Katerina Kukuljan, 8c


Srebrno priznanje
Eva Pipan, 9a
Andrej Goljar, 9b
Rok Nežič, 9c
Jan Kalizan, 9a
Natan Vitežnik,9c
Katerina Kukuljan, 8c
Neža Prelog, 8c
Žiga Novak, 8b
Rok Grča, 8a

Matematika (vodja priprav Tatjana Mulh)

Zlato priznanje
Eva Pipan, 9a
Gašper Kojek, 9c
Anže Leskovar, 9c
Katerina Kukuljan, 8c

 

Srebrno priznanje
Eva Pipan, 9a
Gašper Kojek, 9c
Anže Leskovar, 9c
Rok Amon, 9c
Maša Medved, 9c
Rok Nežič, 9c
Urban Globevnik, 9b
Simon Križman, 9b
Katerina Kukuljan, 8c,
Martin Kandus, 8a
Rok Grča, 8a
Manca Bizjak, 8a
Timotej Prosen, 8a
Maruša Avbelj, 8a
Metka Lozej, 7c
Dev Kordeš, 7c
Gašper Horvat, 7b
Eva Mavsar, 7b
Stefan Stojkovič, 7a

Vesela šola (vodja Irena Krošelj)

Zlato priznanje
Ana Flack, 4a
Ajda Kus, 5a
Manca Bizjak, 8a

   

 

Đulijana Juričič, za uredniški odbor

Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.