mathV četrtek, 15. 3. 2018, je potekalo šolsko tekmovanje za bronasto Vegovo priznanje za učence od 1. do 9. razreda. Učenci so bili na tekmovanju zelo uspešni, saj so osvojili večje število bronastih Vegovih priznanj, kar 19 učencev pa se je uvrstilo na državno tekmovanje iz matematike, ki bo 21. 4. 2018 na OŠ Sostro v Ljubljani

 

Učenci, ki so se uvrstili na državo tekmovanje iz matematike: 

Eva Kalan, Jennifer Eucharia Buckley, Lovro Kastelic, Jakob Majdič, Taja Hatlak, Vitan Sekavčnik, Luna Pestotnik Stres, Juta Kavčič Berlot, Miha Brvar, Lara Elizabeth Lee, Zoja Evita Vesnicer, Hugo Trebše, Marija Zila Šikovc, Jure Kalan, Johana Lužar Kamenik, Liza Grmek, Ema Kardelj Kresal, Vid Koncilja, Val Novak

 

Učenci, ki so prejeli bronasta Vegova priznanja so: 

1. razred
Jaša Mravlje, Enej Alojz Šmid, Jaka Špacapan, Neža Brankovič, Tevž Katern, Dora Kuželički, Ana Tia Malovrh, Nina Mavko, Nik Metahlija, Ela Možina, Val Ograjenšek, Leon Popovič Klopčar, Lara Rendić, Maks Korenčan, Filip Kos, Emilija Malešević, Vito Medica Zajc, Lucijan Požlep, Andrej Vajda, Anže Vidic

2. razred
Lenja Juntes Horvat, Theo Mihajlović, Matic Škrbina, Erik Vuk, Julija Berden, Gil Kita, Jan Novak, Sofija Pegan, Tjaša Rebić, Simon Bürmen, Eva Korošec, Zak Meglič, Hana Skubic, Manca Sluga, Aljaž Junior Sočan

3. razred
Katarina Jurjovec, Alin Kajević, Agata Kokalj Gerbec, Hana Majdič, Anja Mlinšek, Julija Najdovski, Dorijan Bratož, Michael David Buckley, Lina Ham, Ali Isić, Jakob Korenini, Luka Polajnar, Jaka Satler, Maruša Svetlik, Romina Tomažin

4. razred
Jošt Ivanuša, Adam Bürmen, Jarne Horvat Juntes, Oto Bevk, Oton Koršič Zagoričnik, Lucija Tisa Šikovc, Isabela Dolenc, Ivana Berden

5. razred
Eva Kalan, Jennifer Eucharia Buckley, Lovro Kastelic, Jakob Majdič, Katarina Dolenc, Jurij Vovk, Karin Mihelač, Luka Brvar, Meta Pompe, Julija Zagorc

6. razred
Taja Hatlak, Vitan Sekavčnik, Luna Pestotnik Stres, Klara Čenčič, Bert Pukl

7. razred
Juta Kavčič Berlot, Domen Korenini, Andraž Povšič Vesel, Matija Ris Šikovc, Pia Lana Cizelj, Hane Krajnik Kralj, Kevin George Buckley

8. razred
Miha Brvar, Lara Elizabeth Lee, Zoja Evita Vesnicer, Hugo Trebše, Naja Kuhar, Aljaž Peršin, Pika Kogoj, Ula Breznik, Tadej Golli

9. razred
Marija Zila Šikovc, Jure Kalan, Johana Lužar Kamenik, Liza Grmek, Ema Kardelj Kresal, Vid Koncilja, Val Novak, Ajša Jančar

 

V aktivu ma-fi čestitamo vsem učencem!

 

Robertina Dugar, vodja tekmovanja

Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.