lekar dieta pediater rodicia clanokV četrtek, 16. novembra 2017, bo v Zdravstvenem domu Vič – Rudnik (Šestova ul. 10, LJ.) sistematski zdravniški pregled (vključen ADG-pregeld sluha in prostovoljno cepljenje deklic proti HPV) za učence 6.b razreda. Zbor pred šolo je ob 7.45 uri, odhod ob 8.00 uri; pričetek pregleda ob 8.30 uri.

Učenci 6.b razreda s seboj odnesejo šolsko malico, za pregled potrebujejo zdravstveno izkaznico, izpolnjen vprašalnik (Z Dom Vič Rudnik), cepno knjižico in pisno privolitev staršev za cepljenje proti HPV (dekleta). Po pregledu sledi kratko predavanje na temo odvisnosti. Učence bo na pregled spremljala razredničarka in svetovalna delavka B. Ogrin, ki se skupaj z razredom v šolo vrnejo na kosilo predvidoma med 13.00. in 14.00 uro.

Barbara Ogrin, ŠSS