2018 0309 10301700Na šoli je v petek, 9. 3. 2018, potekala zaključna konferenca mednarodnega projekta InnoTeach v organizaciji Korona Plus – Inštituta za inovativnost in tehnologijo ter dveh projektnih partnerjev, OŠ Trnovo in OŠ Louisa Adamiča Grosuplje.

Dogodek sta otvorila g. Zoran Janković, župan Mestne občine Ljubljana in g. Peter Verlič, župan občine Grosuplje. Gostujoči predavatelji so predstavili svoje prispevke o pomenu spodbujanja inovativnosti, ustvarjalnosti ter podjetnosti v izobraževalnem procesu. Sodelujoči učitelji v projektu so predstavili svoje inovativne projekte, ki so jih razvili v procesu izobraževanja.

Dogodek se je zaključil z okroglo mizo z naslovom Kaj znanost in gospodarstvo potrebujeta od šole?, na kateri so sodelovali strokovnjaki iz vseh ravni izobraževanja – vrtca, osnovne in srednje šole, fakultete, znanosti in gospodarstva ter predstavniki staršev.

V avli 1. nadstropja si lahko ogledate razstavo, na kateri so predstavljeni inovativni projekti učiteljev OŠ Trnovo.

mag. Sonja Stepančič, vodja projekta