Aktivi si pridržujejo pravico do spremembe programa (zaradi vremenskih razmer, aktualnih dogodkov, povabil…)

Načrtovani dnevi dejavnosti za 1. triado

  ŠPORTNI DNEVI KULTURNI DNEVI NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
1. razred  

1. Kros Tivoli – sept.2017 

2. tabor – feb 2018 (tabor) 

3. Pohod ob žici – 5. 5. 2018

4. Teleolimpiada – 5.6. 2018 

5. Zlati sonček – jun 2018 

1. Festival jezikov – 28. 9. 2018 

2. Predstava o svetlobi - Španski borci (SKUM) december  2018 

3.Spoznavanje kulturnih ustanov – april 2019

4. Umetniki v naši okolici -  maj 2019

1. ZOO – oktober 2018 

2. ND (Rovte – tabor) -  januar 2019 

3. Naravoslovne delavnice - Kresnička 2. 2. 2019

1. Evakuacija – »Kliči 112« - 5. 10. 2018

2. Novoletne delavnice – december 2018

4. TD (Rovte – tabor) -  januar 2019

2. razred  

1. Gibajmo se skupaj – 29.9.2018

2. ankanje, igre na snegu - januar 2019

3. Pohod Stari Vrh Četena Ravan – april/maj 2019 (tabor)

4. Pohod ob žici – maj 2019

5. Teleolimpiada – maj/junij 2019 

1. Evropski dan jezikov – 26. 9. 2018 

2. Gledališka predstava  - Španski borci (SKUM) december 2018 

3. France Prešeren – 7. 2. 2019

4. Delavnice v drami -  marec 2019

1. Tradicionalni slovenski zajtrk – 16. 11. 2018 

2. Naravoslovne delavnice - Kresnička -  januar 2019 

3. Življenje na kmetiji – april/maj 2019

1. Evakuacija – »Kliči 112« - 5. 10. 2018

2. Novoletne delavnice – 7.12.2018 

3. Peka kruha (tabor) – april/maj 2019

3. razred  

1. Gibajmo se skupaj – 29.9.2018

2. Plesni dan – november 2018

3. Zimski pohod – Tamar - januar/ februar  2019

4. Pohod do slapa Rinke –  april 2019 (tabor)

5. Teleolimpiada – april/maj 2019

1. Evropski dan jezikov – 26. 9. 2018

2. Gledališka predstava  - oktober/december 2019 

3. Lutkovna predstava Nekje drugje – marec 2019

4. Šolski muzej – januar 2019

1.Ljubljana moje

mesto – oktober 2018

2. Tradicionalni slovenski zajtrk – 16. 11. 2018 

3. Življenjska okolja -  april 2019 (tabor)

1. Evakuacija – »Kliči 112« - 5. 10. 2018

2. Novoletne delavnice – 8.12.2018 

3. Zmaji – marec 2019

 

Načrtovani dnevi dejavnosti za 2. triado 

  ŠPORTNI DNEVI KULTURNI DNEVI NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
4. razred  

1. Gibajmo se skupaj – 29.9.2018

2. Dvoranski športi BIT –  8.11.2018 3. Krpljanje – Soriška planina - januar 2019

4. Plavanje (LŠN) – 31.5.2019

5. Teleolimpiada – maj, junij 2019

1. Evropski dan jezikov – 26. 9. 2018 

2. Etnografski muzej – Šege in navade na Slovenskem - dec, jan. 

3. Moj domači kraj - Ljubljana - 9.4.2019

1. Tradicionalni slovenski zajtrk - 16.11.2018 

2. Naravoslovni poskusi – Kresnička - 29.1.2019

3. Mlin na Muri (LŠN) - 27. maj  2019

1. Evakuacija – »Kliči 112« - 5. 10. 2018

2. Izdelava avtomobilčka na zunanji pogon – 18.10.2018

3. Novoletne delavnice – 3.12.2018 

4. Igriva arhitektura – 21.6.2019

5. razred

1. Gibajmo se skupaj – 29.9.2018

2. Dvoranski športi BIT –  8.11.2018

3. Zimski pohod – Pokljuka - januar

2019

4. Ples – marec 2019

5. Teleolimpiada – maj, junij 2019    

1. Evropski dan jezikov – 26. 9. 2018 

2. Gledališka predstava  - marec 2019 

3. Rimljani – Mestni muzej Ljubljana 22., 23., 24. 3.2019

1. Naravoslovne delavnice – 10.1.2019 

2. Naravoslovni poskusi – Kresnička - 29.1.2019

3. Zdravilne rastline (tabor) maj 2019

1. Evakuacija – »Kliči 112« - 5. 10. 2018

2. Novoletne delavnice – 3.12.2018 

3. Izdelovanje odlitkkov (tabor) - 15.-19. maj 2018 

4. Kolesarski izpit – junij 2019

 

Načrtovani dnevi dejavnosti za 3. triado 

  6. RAZRED 7. RAZRED 8. RAZRED 9. RAZRED
ŠPORTNI DNEVI

1. Gibajmo se skupaj - 29.9.2018

2. Zimske vsebine - januar 2018

3. Zimske vsebine  - februar 2018

4. Smučanje (ZŠVN) - marec 2019

5. Teleolimpijada - maj, junij 2019

1. Gibajmo se skupaj - 29.9.2018

2. Zimske vsebine - januar 2018

3. Zimske vsebine  - februar 2018

4. Orientacijski tek (TABOR) - februar 2019

5. Teleolimpijada - maj, junij 2019

1. Gibajmo se skupaj - 29.9.2018

2. Zimske vsebine - januar 2018

3. Zimske vsebine - februar 2018

4. Športna dejavnost (TABOR) - september 2018

5. Teleolimpijada - maj, junij 2019

1. Gibajmo se skupaj - 29.9.2018

2. Zimske vsebine - januar 2018

3. Zimske vsebine - februar 2018

4. Športna dejavnost (TABOR) -junij 2019

5. Teleolimpijada - maj, junij 2019

KULTURNI DNEVI

1. Evropski dan jezikov - 26. 9. 2018

2. Gledališka predstava - 22.10.2018

3. Ogled kino predstave - 21. 12. 2018

1.Evropski dan jezikov  - 26. 9.2018

2. Gledališka predstava  - 22.10.2018

3. Ogled kino predstave - 21. 12. 2018

1. Evropski dan jezikov  - 26. 9.2018

2. Gledališka predstava -22.10.2018

3. Ogled kino predstave - 21. 12. 2018

1. Evropski dan jezikov - 26. 9.2018

2. Gledališka predstava -22.10.2018

3. Ogled kino predstave - 21. 12. 2018

NARAVOSLOVNI DNEVI

1. Poklici - 13. 5. 2019

2. Energija - 9.5.2019

3. Botanični vrt - 7. 5. 2019

1. Gozd - 10. 10. 2018

2. Vodne in talne živali (TABOR) februar 2019

3. Smetišče - 7. 5. 2019

1. Prva pomoč - 19. 2. 2019

2. Vesolje - 10.10.2018

3. Nega mladostnika - 7. 5. 2019

1. Kras - 10.10. 2018

2. Narodna galerija - 7.5. 2019

3. Park vojaške zgodovine - 13. 5. 2019

TEHNIŠKI DNEVI

1. Obdelava podatkov - 10.10. 2018

2. Izdelki iz papirja - Marec 2019

3. Novoletna delavnica - november ali vzdrževanje šole 21.6.2019

4. Izdelki iz lesa - 19. 2. 2019

1. Novoletna delavnica - november ali vzdrževanje šole 21.6.2019

2. (TABOR) - februar 2019

3. Steklopihaštvo - 9.5 2019

4. Štirikotniki - 13. 5. 2019

1. Bojišča (TABOR)

2. Novoletna delavnica-november ali  vzdrževanje šole21.6.2019

3. Krog - 9.5.2019

4. Poklici - 13.5.2019

1. Varna raba tehnologije-19.2.2019

2. Novoletna delavnica -november ali vzdrževanje šole 21.6.2019

3. Reaktor Podgorica - 9. 5. 2019

4. Orientacija (TABOR) - junij 2019

Mateja Zalaznik, pomočnica ravnateljice

 

Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.