Pregled načrtovanih dni dejavnosti v 1. triadi v šolskem letu 2015/16

 Aktivi si pridržujejo pravico do spremembe programa (zaradi vremenskih razmer, aktualnih dogodkov, povabil…)


Športni dnevi

Kulturni dnevi

Naravoslovni dnevi

Tehniški dnevi

 

 

 

1. razred

Jesenski kros v Tivoliju – 16.9.2015

Sankanje ali športne igre – januar 2016 ( naravoslovni tabor)

Gimnastika v Narodnem domu – 11.4.2016

Pohod ob žici – 6.5.2016

Teleoplimijada – 2.6.2016 (dan odprtih vrat)

Evropski dan jezikov – 25.9.2015

Obisk gledališke predstave – december 2015

Proslava ob državnem prazniku – 2.2.2016

Proslava ob dnevu državnosti – 24.6.2016

Obisk Živalskega vrta – 2.10.2015

Gozd pozimi – januar 2016 (naravoslovni tabor)

Ljubljana – moje mesto – marec 2016

Evakuacija – 15.10.2015

Novoletno druženje – 10.12.2015

Ročne spretnosti – januar 2016 (naravoslovni tabor)

 

 

2. razred

Trim steza v Mostecu – 16.9.2015

Gimnastika v Partizanu – 11.4.2016

Pohod ob žici – 6.5.2016

Pohod na Stari vrh – maj 2016 (naravoslovni tabor)

Teleolimpijada – 2.6.2016 (dan odprtih vrat)

Evropski dan jezikov – 24.9.2015

Obisk gledališke predstave – december 2015

Proslava ob državnem prazniku – 2.2.2016

Proslava ob dnevu državnosti – 24.6.2016

Obisk živalskega vrta – 2.10.2015

Ljubljana – moje mesto – marec 2016

Kmetija – maj 2016

Evakuacija – 15. 10. 2015

Novoletno druženje – 10.12.2015

Peka kruha – maj 2016 (naravoslovni tabor)

3. razred

Trim steza v Mostecu – 16.9.2015

Zimski športni dan – januar 2016

Pohod ob žici – 6.5.2016

Pohod do slapu Rinka – maj 2016

Teleolipijada – 2.6.2016

Evropski dan jezikov – 24.6.2015

Obisk gledališke predstave – december 2015

Proslava ob državnem prazniku – 2.2.2016

Proslava ob dnevu državnosti – 24.6.2016

Obisk živalskega vrta – 2.10.2015

Obisk ljubljanske tržnice – marec 2016

Prisluhnimo naravi – maj 2016 (naravoslovni tabor)

Evakuacija – 15.10.2015

Novoletno druženje – 10.12.2015

Peka piškotov – maj 2016

 

Načrtovani dnevi dejavnosti za 4. in 5. razred v šolskem letu 2015/16

 

Športni dnevi

 

Kulturni dnevi

 

Naravoslovni dnevi

 

Tehniški dnevi

 

 

 

 

4. razred

Jesenski pohod, Toško Čelo – oktober 2015

 

Zimski pohod – Pokljuka –januar

 

 

Dvoranski športi – marec, april 2016

 

Plavanje – maj 2016

Teleolimpijada – 2.6.2016

Evropski dan jezikov – 25.9.201

 

Prešernov dan – 2.2.2016

 

 

Dan državnosti – 24. 6. 2016

Planetarij – november 2015

 

Naravoslovne delavnice – maj 2016

 

Mlin na Muri – maj 2016

Vozilo na zunanji pogon – 16.9.2015

 

Evakuacija – 15.10.2015

 

 

Novoletno druženje – 10.12.2015

 

Štorklja – maj 2016

 

 

 

 

 

 

5. razred

Jesenski pohod, Toško

Čelo – oktober 2015

 

Zimski pohod – Pokljuka –  januar 2016

 

Dvoranski športi – marec, april 2016

 

Teleolimpijada – 2.6. 2016

 

Pohod na taboru – junij  2016

 

 

Evropski dan jezikov –

25.9.2015

 

Prešernov dan – 2.2.2016

 

Dan državnosti – 24. 6. 2016

 

 

Živalski vrt – 16.9. 2015

 

Naravoslovne delavnice – marec 2016

 

Gozd – junij 2016

 

Evakuacija – 15.10.2015

 

Novoletno druženje – 10.12.2015

 

Gonila – maj 2016

 

Tabor, preživetje v naravi – junij 2016

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 Načrtovani dnevi dejavnosti od 6. do 9. razreda v šolskem letu 2015/16

 

 

Športni dnevi

 

Kulturni dnevi

 

Naravoslovni dnevi

 

Tehniški dnevi

 

6. razred

Pohod

Zimski (razen 6.r)

Zimski (razen 6.r)

Teleolimpijada (junij)

6.r smučanje

7.r pohod

8.r pohod

9.r pohod

Kulturni dnevi se izvajajo za vse razrede hkrati.

Praznujemo dan jezikov 25.9.2015 

2.2.2016 Glasbena prireditev

24.6.2016 Dan državnosti
9.r valeta (junij)

 

Energija (maj)

Botanični vrt (maj) 

Obdelava podatkov (september)

 

Novoletno druženje (november)
Evakuacija (oktober)
Papir
Les

 

 

7. razred

 

Gozd

Zdrava samopodoba mladostnika (april)

Geotrikotniki (september)

 

Novoletno druženje (november)

Evakuacija (oktober)

Steklopihaštvo (maj)

Stare obrti

 

 

8. razred

 

Zemlja pleše (september)

Prva pomoč (september)

Nega mladostnika (april)

 

Novoletno druženje (november)

Evakuacija (oktober)

Poslikava tekstila (april)

Slikanje (september)

 

 

9. razred

Prva svetovna vojna (maj)

Divje jezero, bolnica Franja (maj)

Preživetje v naravi (maj)

Novoletno druženje (november)

Evakuacija (oktober

Elektrika v gospodinjstvu (maj)

Priprava bivališča (junij)

 

Janja Pegam Tajhamjster, koordinator dni dejavnosti v 1. triadi

Karmen Baloh, koordinator dni dejavnosti v 4. in 5. razredu

Tina Korent, koordinator dni dejavnosti od 6. do 9. razreda

 

V petek, 20. 1. 2017, bo kulturni dan za učence 6. in 7. razreda. Učenci bodo prišli v šolo ob 8.20. Sodelovali bodo v različnih dejavnostih in si v Cankarjevem domu ogledali gledališko predstavo z naslovom Martin in Gregor ali Od junaka do bedaka. Kulturni dan se bo za šestošolce končal ob 13.35 in za sedmošolce ob 13.45.

Osmošolci in devetošolci imajo ta dan pouk po prilagojenem urniku.

Maja Marinč, vodja dneva dejavnosti

Za nemoteno delovanje in boljšo uporabniško izkušnjo na naši spletni strani uporabljamo piškotke. 
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.