skodelica kaveV soboto, 7. aprila 2018, bomo imeli delovno soboto – dan odprtih vrat. Ker je leto 2018 Cankarjevo leto, bo dan posvečen Ivanu Cankarju.

Učenci 1. triade bodo v soboto v šoli od 8.20 do 11. 55, učenci 2. in 3. triade pa od 8.20 do 12.45. Učenci bodo v prvem delu dneva razmišljali in pisali o šoli prihodnosti, pri čemer jim bosta kot izhodišči služili Cankarjevi črtici Enajsta šola pod mostom in Skodelica kave. V drugem delu dneva, ko bo potekala predstavitev dela, se nam bodo pridružili tudi starši. Natančen urnik prihoda bo znan naknadno.

Ta dan bo v šoli organizirana malica za vse učence, ki so nanjo prijavljeni, kosilo pa le za učence, prijavljene preko anketnega vprašalnika.

Mateja Zalaznik, pomočnica ravnateljice