imagesCAJDWHRYV četrtek, 11. oktobra 2018, bo v Zdravstvenem domu Vič – Rudnik (Šestova ul. 10, LJ.) sistematski zdravniški pregled za učence 8.b razreda (vključeno tudi prostovoljno cepljenje deklic proti HPV). Zbor pred šolo je ob 7.20 uri, odhod ob 7.30 uri; pričetek pregleda ob 8.00 uri.

Učenci 8.b razreda s seboj odnesejo šolsko malico, za pregled potrebujejo zdravstveno izkaznico, izpolnjen vprašalnik (Z Dom Vič Rudnik), cepno knjižico in pisno privolitev staršev za cepljenje proti HPV (dekleta). Po pregledu sledi kratko predavanje na temo zasvojenosti. Učence bo na pregled spremljal razrednik Saša Božovič in svetovalna delavka B. Ogrin, ki se skupaj z razredom v šolo vrnejo na kosilo predvidoma med 13.00. in 14.00 uro.

Barbara Ogrin, ŠSS