Petek, 1. septembra 2017, bo praznik za prvošolce. Njihov prvi šolski dan v življenju se bo pričel ob 11. uri v avli I. nadstropja v spremstvu staršev. Tega dne za oddelke 1. razreda še ne bo podaljšanega bivanja.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo prišli v šolo ob 8.20. S seboj naj prinesejo copate in potrebščine za prvi šolski dan. Pouk bo potekal po urniku za petek v matičnih učilnicah. Tudi malica bo potekala v matičnih učilnicah. Prvi dve šolski uri bosta razredni uri.

Razredniki in številke matičnih učilnic bodo objavljene v pritličju šole in na spletni strani.

Na prvi šolski dan bo organizirana šolska prehrana, in sicer malica in kosilo za vse učence od 2. do 9. razreda, ki so uredili prijavo za šolsko leto 2017/18. V kolikor starši tega niso uredili in bi radi, da njihovi otroci dobijo malico ali kosilo, naj to sporočijo ga. Barbari Ogrin v četrtek, 31. avgusta 2017, najkasneje do 10. ure. Učenci, ki nimajo urejene prijave, se žal malice ali kosila ne bodo mogli udeležiti.

Popoldanske malice v petek in predvidoma v tednu od 4. do 8. septembra še ne bo, zaradi usklajevanja oddelkov podaljšanega bivanja.

Za učence od 2. do vključno 5. razreda, ki so prijavljeni v podaljšano bivanje za šolsko leto 2017/18, bo organizirano podaljšano bivanje izjemoma po oddelkih do 15. ure v naslednjih učilnicah:

• 2. a v učilnici 24
  • 2. b v učilnici 25
  • 2. c v učilnici 23
  • 3. a v učilnici 18
  • 3. b v učilnici 33
  • 3. c v učilnici 35
  • 4. a v učilnici 44
  • 4. b v učilnici 32
  • 4. c v učilnici 22
  • 5 a, b, c v učilnici 13

Podaljšano bivanje po 15. uri bo organizirano po potrebi, vendar ne dlje kot do 16. ure.

Jutranjega varstva ta dan ne bo, od 4. septembra naprej pa bo potekalo od 6.45 naprej.

Naj bo prihajajoče šolsko leto polno novih znanj, izkušenj in dobre volje!

Mateja Zalaznik, za kolektiv OŠ Trnovo