V dnevih od 6. do 8. junija 2022, bo za učence 1. razredov potekal zadnji športni dan v tem šolskem letu. Namenjen bo izvajanju aktivnosti v okviru programa Zlati sonček (rolanje, kolesarjenje, spretnosti z žogo). Zaradi lažje organizacije prostora bo športni dan za 1.b razred potekal v ponedeljek 6. junija 2022, v torek 7. junija bo športni dan za 1.c razred, v sredo 8. junija pa za 1.a razred.

Učenci pridejo v šolo kot običajno. Po malici bodo športne aktivnosti potekale do kosila, nato pa podaljšano bivanje po ustaljenem urniku.

Učenci naj bodo primerno športno oblečeni in obuti za vadbo na prostem. Za rolanje so poleg rolerjev obvezni ščitniki za zapestja, komolce in kolena. Čelada je obvezna tako za rolanje kot tudi za kolesarjenje. S seboj naj imajo nahrbtnik, copate in bidon s pijačo ter pokrivalo za zaščito pred soncem.

Mateja Založnik, za aktiv 1. razreda