V četrtek, 12. 12. 2019, bo na šoli od 16. ure dalje potekalo tradicionalno Novoletno druženje. Ta dan bo za učence od 1. do 5. razreda in učence 6., 7. in 9. razreda prvi dve šolski uri pouk po urniku, tretja in četrta šolska ura bosta namenjeni pripravi na Novoletno druženje. Predur v četrtek ne bo.

Učenci 8. razreda pridejo v šolo ob 10.05 in se skupaj z učitelji mentorji pripravijo na popoldanske dejavnosti v sklopu podjetniških projektov (dobrodelna stojnica, kavarna in srečelov).

Odhodi na kosilo bodo prilagojeni, podaljšano bivanje bo potekalo po prilagojenem četrtkovem urniku.

Učenci od 1. do 5. razreda, ki niso v oddelkih podaljšanega bivanja, ter učenci 6., 7. in 9. razreda, ki po kosilu nimajo nobenih obveznosti, morajo v vmesnem času oditi domov. Zadrževanje na šoli in šolskem igrišču ta dan zaradi priprav na Novoletno druženje ni dovoljeno. Ti učenci se v šolo vrnejo po dogovoru z razredniki oz. mentorji.

PROGRAM NOVOLETNEGA DRUŽENJA

16.00 dobrodošlica v pritlični avli